Startupers.sk

Startupers.sk

Entertainment
 • http://www.startupers.sk
 • am@startupers.sk
 • Startupers.sk prináša zaujímavé informácie zo sveta startupov, technológií a digitálnych a sociálnych médií spolu s ďalšími zaujímavosťami..

  Startupers.sk je graficky atraktívny user friendly portál, na ktorom jeho návštevníci nájdu najnovšie informácie zo sveta startupov, technológií, digitálnych médií a sociálnych sietí, spolu so zoznamom slovenských startupov, ponukou práce v nich, startup eventami na Slovensku ale aj v okolí a blogmi od známych osôb slovenského ale aj zahraničného digitálneho prostredia, cez členov jednotlivých startupov registrovaných na Startupers.sk, až po bežných návštevníkov portálu Startupers.sk, ktorí sa chcú vyjadriť k tejto tematike.

  Verím, že portál Startupers.sk osloví ako ľudí so záujmom o túto oblasť, tak aj širokú verejnosť, ktorá sa tu dočíta mnoho zaujímavých informácií, ktoré na žiadnom inom slovenskom portáli nenájdu a Startupers.sk sa tak stane ich každodenným partnerom.

  Founders

  Profilovka AM
  Andrej Mikula

  startuper telom aj dušou, večný optimista a founder Startupers.sk :)

  Team members

  forward&forward

  Forward&forward je úžasné dizajnove a developerské štúdio, ktoré dalo portálu jeho idetitu a funkčnosť. Chlapci sa starajú aby srdce Startupmane vždy šlapalo ako švajčiarske hodinky.

  Diskusia