Prejsť na obsah

Petbelle - výnimočné slovenské BIO výrobky pre vašich štvornohých miláčikov

Na Slovensku máme viac ako pol milióna psov. Každý z nich je jedinečný a často tvorí nenahraditeľného člena rodiny, ktorý si zaslúži starostlivosť o srsť, kožu, chrup i labky. Starostlivosť založenú na sile prírody, ktorú im ponúka aj slovenská spoločnosť Petbelle.

Slovenská inovatívna rodinná firma Petbelle vznikla na Slovensku v roku 2016. Za jej vznikom stojí, okrem zakladateľa Martina Terena, aj nedostatok kvalitných BIO výrobkov na slovenskom trhu v kombinácii s túžbou priniesť nové a kvalitné riešenia pre problémy psíčkarov. To priviedlo Petbelle k rozhodnutiu založiť  spoločnosť zameranú na výrobu a predaj vlastných BIO výrobkov. Je mnoho výrobkov pre starostlivosť o psov a nie je ľahké vybrať si z nich tie najlepšie. Skúsme sa teda pozrieť bližšie na to, čím sú Petbelle výrobky výnimočné.

petbelle-sapo

Všetky produkty sú na čisto prírodnej báze. Ich zloženie je bez akýchkoľvek syntetických látok. Jednoducho sú BIO. Produkty Pet Sapo, Pet BalsamPet Repellent (pripravovaný) sú vyrábané na základe vlastných originálnych receptúr. Používané sú len prvotriedne prírodné suroviny, ktorých účinnosť je overená stáročiami. Všetky produkty sú taktiež schválené Ústavom štátnej kontroly veterinárnych biopreparátov a liečiv Slovenskej republiky. Kúpou výrobkov Pet Sapo, Pet Balsam a Pet Repellent podporíte taktiež slovenskú ekonomiku, keďže produkty Petbelle sú vyrábané na Slovensku.

petbelle-balsam

Cieľom spoločnosti je ponúknuť výnimočné produkty vyrábané na čisto prírodnej báze, čím by sa radi stali spoľahlivým partnerom pre všetkých majiteľov štvornohých miláčikov. Víziou spoločnosti Petbelle do budúcna, je priniesť okrem prírodných pet produktov, taktiež radu prírodných equine produktov podľa ich originálnych receptúr pre milovníkov koní. “Chceme zmeniť stereotyp majiteľov psov a koní, ktorí si ešte neuvedomili silu prírody skrytú v troch písmenách-BIO. Jednoducho vytvoriť komunitu ľudí, ktorí vedia čo je pre ich štvornohého miláčika to najlepšie“, tvrdí šéf spoločnosti Petbelle Martin Teren.

Všetky užitočné a potrebné informácie o Petbelle a ich originálnych BIO produktoch pre starostlivosť o vašich štvornohých miláčikov nájdete na stránke www.petbelle.com. Súčasťou stránky je aj e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete jednoducho objednať produkty Petbelle s doručením kuriérom alebo poštou. Po telefonickej dohode je možný aj osobný odber v odbernom mieste v bratislavských Vajnoroch. Ak chcete byť informovaní o všetkých novinkách, nezabudnite sa zaregistrovať na odber noviniek a sledovať facebookovú stránku Petbelle, vaši štvornohý miláčikovia vám budú rozhodne vďační! :)

Foto: YouTube

Komentáre

Najnovšie