Full-time / ESC Aerospace / Praha 6 / dohodou / C# programátor

Vývojár/ka Embedded Software C

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vývojáře C/C++ (m/ž) pro práci na projektech pro Evropskou vesmírnou agenturu (ESA) a bezpilotní technologie.

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru,

• zkušenost s vývojem C aplikací,

• schopnost testovat C kód,

• zájem o oblast aerospace, satelitní, letecké techniky,

• dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu,

• znalost AJ slovem i písmem,

• zkušenost s Qt aplikací pro psaní testovacích GUI výhodou.

Pracoviště: Praha

Nástup: Ihned

Náplň práce:

• C pro embedded zařízení,

• testování, testovací přípravky,

• letový on-board SW.

Nabízíme:

• HPP, je možná i spolupráce na ŽL,

• spolupráce na mezinárodních projektech,

• možnost zahraničních služebních cest,

• zajímavé finanční ohodnocení.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis:

• v češtině a angličtině,

• s fotografií,

• možným termínem nástupu a

• představou o měsíčním výdělku na e-mail: hr@evolvsys.cz.

Navštivte nás na stránkách www.esc-aerospace.com.

Mám záujem o túto ponuku
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone