Prejsť na obsah

Určite ste už všetci zaregistrovali, že minulý týždeň malo na Pioneers Festival 2014 premiéru slovenské lietajúce auto AeroMobil 3.0.  Standing ovation po prvej prezentácií festivalu sa len tak nevidí, ale Jurajovi Vaculíkovi a Štefanovi Kleinovi sa to podarilo!

My sme pre vás na Pioneers Festival 2014 odfotili exkluzívne fotografie, kde môžete vidieť okrem prototypu lietajúceho auta aj celý 13 členný tím AeroMobil 3.0, ktorého práca sa začína ako sa zdá zúročovať vo veľkej miere, keďže v posledných dňoch o tomto slovenskom projekte píšu médiá po celom svete. Podľa nedávnych informácií má o AeroMobil 3.0 záujem množstvo ľudí z celého sveta, aj keď je ešte len vo fáze prototypu a jeho cena zatiaľ nie je známa. Títo záujemcovia sa však nechali počuť, že im je cena úplne ukradnutá a AeroMobil 3.0 chcú za každú cenu. Skvelé správy pre naše malé Slovensko! :)

AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 AeroMobil 3.0 tím AeroMobil 3.0 tím

Taktiež na prezentácií AeroMobilu 3.0 sme pre vás spravili niekoľko fotografií pre vašu lepšiu predstavivosť, ako vyzerala elektrizujúca atmosféra v najväčšej sále Hofburgského paláca vo Viedni.

AeroMobil 3.0 presentation AeroMobil 3.0 presentation AeroMobil 3.0 presentation AeroMobil 3.0 presentation AeroMobil 3.0 presentation AeroMobil 3.0 presentation AeroMobil 3.0 presentation

Od Františka Krivdu zo Sli.do, ktoré zabezpečovalo na Pioneers Festival 2014 opäť po roku komunikáciu publika so spíkrami sme dostali aj čísla z prezentácie AeroMobilu 3.0, takže exkluzívne na Startupers.sk, nech sa páči! :)

AeroMobil 3.0 stats AeroMobil 3.0 stats

 

Komentáre

Najnovšie