Campus City / 2019-03-12 18:30

Startup Grind with Tomas Hasala (CEO, Nexteria)

DSC_0283

„Robiť neziskovku je omnoho ťažšie ako podnikanie.“ Tomáš Hasala, CEO, Nexteria.

Príďte na ďalšie inšpiratívne podujatie Startup Grind, tentokrát s Tomášom Hasalom , ktorý sa už od roku 2014 venuje rozvoju talentovaných mladých ľudí ako riaditeľ neziskovej organizácie Nexteria.

Predtým ako sa začal venovať rozvoju mladých šikovných ľudí podnikal. V roku 1995 spoluzakladal internetový rezervačný portál limba.com, ktorý ho živí dodnes a 4 roky pôsobil ako prezident SACKA -Slovenskej asociácie cestovných kancelárií.

Dnes pôsobí v neziskovke Nexteria a pomáha mladým talentom napredovať predovšetkým cez projekty akými sú Leadership Academy a Night Of Chances.  Viac o tom aká bola Tomášova cesta zo súkromného do nezikového sektora, prečo je náročnejšie robiť neziskovku ako podnikať alebo aká budúcnosť čaká neziskovky sa dozvieš ďalší utrok 12.3. o 18:30 v Campus City!

Diskusiu bude moderovať Miroslava Rusnoková, ktorá pracuje v oblasti talentov už vyše 10 rokov. Ako riaditeľka ľudských zdrojov pre spoločnosť Exponea prispela k rozvoju tímu až na 100 odborníkov v 5 kontinentoch za 1,5 roka a za svoju prácu získala ocenenie HR Talent (HR Oscar). Je tiež autorkou programu Mini Tech MBA for Women – program, ktorý pomáha ambicióznym ženám presadiť sa v IT oblasti.

Diskusia