Incheba / 2019-03-06 09:00

Profesia days 2019

vizual na FB

Už tento týždeň 6.-7.marca v bratislavskej Inchebe otvára PROFESIA DAYS svoje brány do sveta trhu práce tisícom záujemcom. Ide o jubilejný ročník, ktorý so sebou prináša niekoľko noviniek. Vstup na podujatie je zadarmo, podmienkou je iba registrácia.

Každým rokom sa počet návštevníkov zvyšuje. Minulý rok dvojdňové podujatie navštívilo až 16 000 záujemcov. Medzi účastníkov nepatria už iba nezamestnaní, ale aj tí, ktorú sa chcú vzdelávať a napredovať vo svojej pracovnej sfére a neustále sa zlepšovať.

Trendy, inšpirácia, vzdelávanie

Nepôjde však o žiadny nudný veľtrh. Program ma viacero sekcií, či už ide o workshopy, diskusie, môžete si otestovať úroveň cudzích jazykov, IT zručnosti alebo na aký druh práce sa hodíte. Súčasťou tohto ročníka je opäť aj hlavné pódium, kde vystúpia mená ako Natália Kisková, Matej „Sajfa“ Cifra, Rytmus a mnoho ďalších.  Mená všetkých spíkrov nájdeš tu.  K dispozícii bude opäť aj Fun zóna, či Zóna bez hraníc, ktorá ponúka pracovné možnosti najme ľuďom so zdravotným znevýhodnením.

Novinkou tohto ročníka sú tematicky zamerané ostrovy príležitostí – ostrov mladých talentov, ostrov kreativity a marketingu, ostrov spoločenskej zodpovednosti, ostrov technológií a IT, ostrov zdravia či ostrov podnikania. Tieto priestory budú zamerané na workshopy, informácie a prednášky spíkrov orientované výlučne pre tieto odvetvia.

Diskusia