Lab.Cafe, Stará Tržnica, Nám. SNP, Bratislava / 2018-04-24 17:30

Accace 3.0 Workshop - Dane a účtovníctvo v startupoch

Accace_workshop_startups

Dane a účtovníctvo sú pre mnoho startupistov rozhodne španielskou dedinou. A keďže je potrebné mať obe tieto zložky vo firme na poriadku, už čoskoro budete mať možnosť dozvedieť sa ako na to.

Už v utorok 24. apríla 2018 sa totižto od 17:30 v Lab.cafe v bratislavskej Starej Tržnici uskutoční bezplatný workshop s názvom – Nenechaj svoj Startup stroskotať na účtovníctve a daniach.

Spíkrom workshopu bude Managing Director spoločnosti Accace, Peter Pašek, ktorý sa podieľal pri predaji viacerých úspešných startupov a porozpráva vám, na čo sa pozerajú potenciálni investori, keď chcú kúpiť váš startup a ako nastaviť formu podnikania úspešne hneď od začiatku, aby bola kúpa pre investora zaujímavá.

Organizátorom workshopu je spoločnosť Accace, ktorá patrí medzi 5 najväčších poradenských spoločností na Slovensku. Vďaka ich rozsiahlym skúsenostiam s poradenstvom a outsourcingom nie len pre veľké medzinárodné korporácie, ale aj pre startupy, sa rozhodli s vami o tieto skúsenosti podeliť prostredníctvom série bezplatných workshopov s názvom Accace 3.0 workshop.

Registrovať sa môžeš bezplatne na stránke eventu. Viac informácií nájdeš v našom článku.

Diskusia