Fumbi.network

Fumbi.network

Entertainment
 • https://fumbi.network/sk
 • boris@fumbi.network
 • Prvý inteligentý a bezpečný spôsob ako investovať do kryptomien

  Spoločnosť Fumbi vznikla ako odpoveď na čoraz väčší a ťažšie prehľadný trh s kryptomenami. Ako prvý na Slovensku i vo svete prinášajú investičné riešenie pre širokú verejnosť – čiže pre všetkých, ktorí uvažujú nad investovaním do kryptomien.

  Investičný produkt, ktorý Fumbi ponúka, je novinka nielen na slovenskom trhu. Jeho unikátnosť spočíva vo Fumbi Algoritme, ktorý z investície vytvára dynamické portfólio skladajúce sa z top 31 kryptomien. Vďaka svojej dynamike a pravidelným prepočtom, dokáže kopírovať pohyby celého trhu a nielen pohyby jednotlivých kryptomien.

  Koncept Fumbi je jedinečný v tom, že sa neopiera o podielové fondy, ale o zdieľanú ekonomiku. Investori zapojení v sieti si navzájom pomáhajú udržiavať portfólio zviazané s hodnotou celého trhu kryptomien, a to pri minimálnych nákladoch. Je prvá svojho druhu, pretože ponúka investovanie i sporenie v kryptomenách pre širokú verejnosť, a to už pri malej výške vkladu. Funguje podľa slovenského práva a nevyužíva kolektívne investovanie. Klienti Fumbi zostávajú priamymi a výlučnými vlastníkmi svojich kryptomien.

  Founders

  Boris Haško

  Diskusia