Fumbi.network

Spoločnosť Fumbi vznikla ako odpoveď na čoraz väčší a ťažšie prehľadný trh s kryptomenami. Ako prvý na Slovensku i vo svete prinášajú investičné riešenie pre širokú verejnosť – čiže pre všetkých, ktorí uvažujú nad investovaním do kryptomien.

Investičný produkt, ktorý Fumbi ponúka, je novinka nielen na slovenskom trhu. Jeho unikátnosť spočíva vo Fumbi Algoritme, ktorý z investície vytvára dynamické portfólio skladajúce sa z top 31 kryptomien. Vďaka svojej dynamike a pravidelným prepočtom, dokáže kopírovať pohyby celého trhu a nielen pohyby jednotlivých kryptomien.

Koncept Fumbi je jedinečný v tom, že sa neopiera o podielové fondy, ale o zdieľanú ekonomiku. Investori zapojení v sieti si navzájom pomáhajú udržiavať portfólio zviazané s hodnotou celého trhu kryptomien, a to pri minimálnych nákladoch. Je prvá svojho druhu, pretože ponúka investovanie i sporenie v kryptomenách pre širokú verejnosť, a to už pri malej výške vkladu. Funguje podľa slovenského práva a nevyužíva kolektívne investovanie. Klienti Fumbi zostávajú priamymi a výlučnými vlastníkmi svojich kryptomien.

Včelárska farma - apisinfo.sk

Chcem vybudovať funkčnú včelársku farmu. V dnešnej dobe sú čoraz viac populárne malé súkromné farmy. Z toho dôvodu ako mladý včelár vidím potenciál skúsiť niečo podobné, ale zamerané na chov včiel. Včelárstvo ma obrovský význam pre ľudskú spoločnosť a napriek tomu je na Slovensku v kritickom stave. Vybudovaním funkčnej farmy môže vzniknúť na Slovensku jedinečný projekt, ktorého následný rozvoj a využitie či už z hľadiska celospoločenského prospechu, alebo podnikateľských aktivít nemá hranice.
Chov včiel je jedno z najnáročnejších remesiel aké človek vykonáva. Je mimoriadne náročne na fyzickú prácu a ešte viac náročné na skúsenosti a vedomosti, ktoré sa dedia z generácie na generáciu. Toto je hlavný dôvodom prečo, by bol tento projekt jedinečný. V dnešnej dobe je veľmi málo ľudí, ktorí sú ochotní postúpiť takúto záťaž, mali by dostatočné zručnosti na chov včiel, znesú žihadlá a zároveň sú ambiciózny a s podnikateľským duchom.

Vybudovať farmu zameranú na chov včiel, vytvoriť školiace centrum pre nových včelárov, stolárska dielňa na výrobu všetkého, čo ku včeláreniu je potrebné (od úľov až po rámiky), reštaurácia, medáreň zameraná na ďalšie spracovanie všetkých hodnôt, ktoré včely ponúkajú (med, propolis, materská kašička, vosk atď), apiterapia – dýchanie úľového vzduchu, chovateľská činnosť matiek, atď.
Toto by boli základné ciele farmy. Samozrejme využitie včiel ma prakticky neobmedzené možnosti čo sa týka možného biznis plánu.

Spotibo

SEO tool

MyWardrobebook.com - Preneste si svoj šatník do virtuálneho sveta.

Preneste si svoj šatník do virtuálneho sveta. Získajte dokonalý prehľad o veciach, ktoré máte. Kombinujte si oblečenie. Zdieľajte svoj šatník s priateľmi. Predávajte, nakupujte a sledujte módne veci.

1
Plnohodnotne môžu využívať služby len prihlásení užívatelia :(
2
Vytvorte si účet na MyWardrobebook.com, je to bezplatné
3
Prihláste sa a vyplňte údaje o svojom účte
4
Nájdite si kamarátov, ktorých zaujíma móda
5
Sledujte stránky s módou a doplnkami
6
Vytvorte si svoj vlastný virtuálny šatník
7
Ak chcete predávať, vytvorte si stránku s predajom
8
Vložte produkty na predaj, zobrazia sa v katalógu
9
Čakajte na záujemcu, komentár alebo správu :)

Feedpresso

Feedpresso je čítačka správ pre múdrych.

Najlepšia čítačka pre vedcov, výskumníkov a profesionálov. Podporuje všetky blogy a weby.

VIDEO ACADEMY

Rozšírte svoje posolstvo vďaka videu. Naučíme Vás ako. Sledujte každú stredu nové video v YouTube kanály VIDEO ACADEMY. Získate tak tipy, triky, postupy a stratégie vďaka ktorým sa online video rýchlo stane aj Vašim skvelým pomocníkom.

VIDEO ACADEMY spolupracuje s lídrami od podnikania až po tretí sektor a pomáha im tak dosahovať výsledky, ktoré od videa a video marketingu očakávajú.

A veľmi radi pomôžeme aj Vám. Pridajte sa! Ukážte ľuďom cez video to, čo by mali vidieť.

Pridajte sa aj Vy do komunity lídrov, ktorí menia tento svet k lepšiemu. Prihláste sa na odber v YouTube kanály VIDEO ACADEMY a ja sa už teraz teším na ďalšie stretnutie s Vami už najbližšiu stredu.

SHAREWORK.SPACE

SHAREWORK.SPACE je globálna platforma pre vyhľadávanie voľných biznis priestorov: coworkingov, kancelárií, konferenčných miestností, kongresových hál ako aj retailových priestorov. Myšlienka projektu vznikla začiatkom roku 2016 s ideou vytvoriť nástroj, vďaka ktorému veľmi jednoducho a rýchlo nájdete nové miesto pre Vašu prácu, podnikanie či biznis event. Hľadáme digitálnych marketérov, máme záujem o spoluprácu, pripomienky a návrhy ďalších členov komunity!

BaseCamp.ai

During 8 weeks participants will deepen their theoretical knowledge, enhance their practical skills working on real companies‘ projects and become qualified data scientists ready for exciting data science career.

On the other hand we will facilitate the search for data science solutions or talent, for companies who struggle to leverage their data efficiently.

Knoyd

We separated fraudsters from reliable customers, determined music taste from brainwaves and told people, where they want to travel next. We found connections between people, predicted if they love the product or want to run away and convinced them to do otherwise. We can solve your challenge too.

AmbiScreen

AmbiScreen is the first pass-through all-in-one standalone abient lighting for any display / TV and any kind of device with HDMI or RCA/composite cinch (TV, DVD, PC, Xbox, Mac, PlayStation,…).

Enjoy your home with integrated mood lights for any room in your house. Get better visual experience while watching TV, playing the games and protect your eyes at the same time. Simply connect any device and you are ready to go. You don’t need a computer. AmbiScreen has integrated own media center inside. Special effects are ready at your hand when you are not watching your TV.

Party? Rendezvous? Or just want to sleep well? Simply select prefered mood-light colours and enjoy happy feelings.