Spotibo

SEO tool

MyWardrobebook.com - Preneste si svoj šatník do virtuálneho sveta.

Preneste si svoj šatník do virtuálneho sveta. Získajte dokonalý prehľad o veciach, ktoré máte. Kombinujte si oblečenie. Zdieľajte svoj šatník s priateľmi. Predávajte, nakupujte a sledujte módne veci.

1
Plnohodnotne môžu využívať služby len prihlásení užívatelia :(
2
Vytvorte si účet na MyWardrobebook.com, je to bezplatné
3
Prihláste sa a vyplňte údaje o svojom účte
4
Nájdite si kamarátov, ktorých zaujíma móda
5
Sledujte stránky s módou a doplnkami
6
Vytvorte si svoj vlastný virtuálny šatník
7
Ak chcete predávať, vytvorte si stránku s predajom
8
Vložte produkty na predaj, zobrazia sa v katalógu
9
Čakajte na záujemcu, komentár alebo správu :)

Feedpresso

Feedpresso je čítačka správ pre múdrych.

Najlepšia čítačka pre vedcov, výskumníkov a profesionálov. Podporuje všetky blogy a weby.

VIDEO ACADEMY

Rozšírte svoje posolstvo vďaka videu. Naučíme Vás ako. Sledujte každú stredu nové video v YouTube kanály VIDEO ACADEMY. Získate tak tipy, triky, postupy a stratégie vďaka ktorým sa online video rýchlo stane aj Vašim skvelým pomocníkom.

VIDEO ACADEMY spolupracuje s lídrami od podnikania až po tretí sektor a pomáha im tak dosahovať výsledky, ktoré od videa a video marketingu očakávajú.

A veľmi radi pomôžeme aj Vám. Pridajte sa! Ukážte ľuďom cez video to, čo by mali vidieť.

Pridajte sa aj Vy do komunity lídrov, ktorí menia tento svet k lepšiemu. Prihláste sa na odber v YouTube kanály VIDEO ACADEMY a ja sa už teraz teším na ďalšie stretnutie s Vami už najbližšiu stredu.

SHAREWORK.SPACE

SHAREWORK.SPACE je globálna platforma pre vyhľadávanie voľných biznis priestorov: coworkingov, kancelárií, konferenčných miestností, kongresových hál ako aj retailových priestorov. Myšlienka projektu vznikla začiatkom roku 2016 s ideou vytvoriť nástroj, vďaka ktorému veľmi jednoducho a rýchlo nájdete nové miesto pre Vašu prácu, podnikanie či biznis event. Hľadáme digitálnych marketérov, máme záujem o spoluprácu, pripomienky a návrhy ďalších členov komunity!

BaseCamp.ai

During 8 weeks participants will deepen their theoretical knowledge, enhance their practical skills working on real companies‘ projects and become qualified data scientists ready for exciting data science career.

On the other hand we will facilitate the search for data science solutions or talent, for companies who struggle to leverage their data efficiently.

Knoyd

We separated fraudsters from reliable customers, determined music taste from brainwaves and told people, where they want to travel next. We found connections between people, predicted if they love the product or want to run away and convinced them to do otherwise. We can solve your challenge too.

AmbiScreen

AmbiScreen is the first pass-through all-in-one standalone abient lighting for any display / TV and any kind of device with HDMI or RCA/composite cinch (TV, DVD, PC, Xbox, Mac, PlayStation,…).

Enjoy your home with integrated mood lights for any room in your house. Get better visual experience while watching TV, playing the games and protect your eyes at the same time. Simply connect any device and you are ready to go. You don’t need a computer. AmbiScreen has integrated own media center inside. Special effects are ready at your hand when you are not watching your TV.

Party? Rendezvous? Or just want to sleep well? Simply select prefered mood-light colours and enjoy happy feelings.

BEDROOMS

Snažíme sa skvalitniť vaše bývanie pomocou jedinečných funkcií našej stránky.

Bedrooms ako jediný portál automaticky zdieľa na facebooku tvoj inzerát v skupinách záujmu.

Ubytovanie si môžeš efektívne vyhľadávať v oblasti tvojho záujmu pomocou mapy.

Zbierame vaše recenzie o spolubývajúcich, vďaka ktorým sa môžeš vyhnúť nepohodlným splubývajúcim.

Omen Cuisine

Ponúkame gastronomické kurzy modernou formou a jedinečným štýlom. Sme mladí chalani s veľkými skúsenosťami zo zahraničia v odbore. Naučíme vás variť, spoznávať jednotlivé ingrediencie, ich potenciál a možné kombinácie. Ukážeme ako sa varí na rozličných úrovniach a pri rôznych príležitostiach. Taktiež vás prevedieme svetom nápojov, základným know-how stolovania a reštauračného i spoločenského bontónu.

…Viac informácií čoskoro :)…